Visoka škola PEP unapređuje odnose sa međunarodnom zajednicom

U sklopu dugo najavljivane Sedme međunarodne konferencije "Zapošljavanje, obrazovanje i preduzetništvo" Visoka škola za poslovnu ekonomiju i preduzetništvo ostvarila je značajan uspeh u naučno-preduzetničkoj zajednici.

Naime, u toku samog događaja održana je i ceremonija potpisivanja sporazuma o saradnji sa nekoliko obrazovnih institucija širom sveta.

Nakon uvodnog obraćanja direktora VŠPEP dr Jovana Živadinovića, pristupljeno je potpisivanju sporazuma sa ruskim Severno-kavkaskim Federalnim Univerzitetom (NCFU), mađarskim Univerzitetom Edutus, kazahstanskim Humanitarno-okružnim inovativnim Univerzitetom  (KazHJIU) i Institutom za sociologiju Filozofskog fakulteta iz Crne Gore.

Nakon više od jedne decenije postojanja, VŠPEP nastavlja da raste i gradi nova prijateljstva. Obećavamo, narednih 10 godina će biti još bolje!