Visoka škola PEP dobitnik prestižne nagrade

Visoka škola za poslovnu ekonomiju i preduzetništvo (PEP) dobitnik je ovogodišnjeg prestižnog priznanja "Kapetan Miša Anastasijević" koje se dodeljuje u saradnji sa Privrednom komorom Srbije, Privrednom komorom Beograda i regionalnim privrednim komorama.

Priznanje "Kapetan Miša Anastasijević" dodeljuje se za posebne poslovne i društvene rezultate zaslužnim pojedincima, privrednicima i institucijama. Visoka škola za poslovnu ekonomiju i preduzetništvo (PEP) nagrađena je u oblasti stručnog i naučnog doprinosa visokom obrazovanju.

Priznanje "Kapetan Miša Anastasijević" je ustanovljeno 2000. godine, sa osnovnom idejom afirmacije privrednog i društvenog stvaralaštva Srbije, da snagom ideje i stvaralačkog duha podstiče kreativnost i promoviše nove vrednosti.

Svečanost uručenja priznanja "Kapetan Miša Anastasijević" održana je u zgradi Rektorata, a priznanje je u ime Viske škole za poslovnu ekonomiju i preduzetništvo (PEP) primio direktor prof. dr Jovan Živadinović.