Uspešan julski prijemni u Loznici, upisani novi brucoši

Prijemni ispit u julskom roku za upis na Visoku školu za poslovnu ekonomiju i preduzetništvo održan je u petak, 15. jula, u Nastavnom centru u Loznici.

Ispit je uspešno položilo 17 studenata koji su time stekli pravo upisa u školsku 2016/17 godinu. Kako su sami rekli po izlasku iz sale, dobro su se pripremili, pa im test nije bio težak.

Pre početka testiranja, dr Zorana Nikitović je obavestila buduće brucoše PEP-a o pogodnostima koje čekaju najbolje studente.

- Najbolji student u grupi, uz uslov da ima prosek ocena veći 9,50, kao nagradu dobija besplatnu narednu godinu studija. Po završetku studija dobićete diplome sa kojima se možete zaposliti kao diplomirani ekonomisti. Neki će po završetku studija na PEP-u imati priliku i da se zaposle na našoj Visokoj školi, a sa našom diplomom i znanjem koje steknete isto tako imaćete šanse da radite u nastavi i na nekom drugom fakultetu, odnosno visokoškolskoj ustanovi – obavestila je dr Nikitović studente.

Ona je kao primer navela prisutnog Stefana Zimonjića koji je dobio posao saradnika u nastavi na ovoj Visokoj školi, uz priliku da dalje napreduje, što je on sam lično potvrdio. On je rekao da PEP brine o svojim najboljim studentima, ali da će svi imati priliku da nešto nauče i da zahvaljujući stečenom znanju i obrazovanju nađu posao u struci.

Nakon završenog testa, budući brucoši su sa nestrpljenjem očekivali rezultate kako bi videli koje su mesto zauzeli na rang listi.

U Nastavnom centru u Loznici kažu da ovo nije kraj i da se očekuje dobar odaziv studenata i u septembarskom upisnom roku.

FOTO GALERIJA