Studentski parlament Visoke škole PEP poziva sve zainteresovane da učestvuju u humanitarnoj akciji

Nakon uspešno organizovanog Foruma mladih lidera i pružene podrške u humanitarnoj akciji namenjenoj maturantkinjama srednjih škola širom Srbije, Studentski parlament Visoke škole za poslovnu ekonomiju i preduzetništvo nastavlja sa svojim aktivnostima i organizuje još jednu humanitarnu akciju.

Ovog puta pomoć je namenjena Centru za edukaciju, zapošljavanje i preduzetništvo mladih – "Jaki mladi" (Fondacija SOS Dečija sela Srbija). Misija ove neprofitne organizacije jeste da pruži podršku mladima (16-30 godina) koji su odrasli bez roditeljskog staranja da savladaju izazove koji se nalaze na njihovom putu ka samostalnosti. Stvari koje su im potrebne su: odeća, sredstva za ličnu higijenu, kućna hemija, knjige i sve ostalo što može biti korisno onima koji su tek izašli iz doma ili hraniteljskih porodica i prave prve samostalne korake u životu.

Studentski parlament ovim putem poziva sve zainteresovane studente i zaposlene da svoju pomoć donesu u studentsku službu Visoke škole za poslovnu ekonomiju i preduzetništvo u ulici Mitropolita Petra broj 8, i to u periodu 11-23.jun 2018. godine u periodu 09-17h.

Ukoliko ste u mogućnosti da donesete odeću, ista mora biti čista, opeglana i lepo zapakovana. Hvala!

Za sve dodatne informacije, kontakt osoba: Tamara Vesić na mail tamara.vesic@vspep.edu.rs , 060 20 222 10