Studenti PEP-a briljirali na debatnom turniru Deni Krejn

Studenti Visoke škole za poslovnu ekonomiju i preduzetništvo postigli su velike uspehe na Međunarodnom debatnom turniru „Deni Krejn 2016“, održanom 7. i 8. aprila 2016. godine u Beogradu, u organizaciji Debatnog Fakulteta političkih nauka, a uz podršku edukativne debatne mreže „Otvorena komunikacija“.

Na turniru su učestvovala 24 tima, a osim naših studenata na turniru su učestvovali studenti Pravnog fakulteta, Ekonomskog fakulteta, Fakulteta političkih nauka, Ekonomskog fakulteta iz Zagreba i drugi.

U finale turnira plasirala su se četiri tima. Turnir je osvojio tim koji su predstavljali naš student Stefan Siridžanski i Janko Đorđević student Pravnog fakulteta. Stefan je takođe proglašen za najboljeg govornika u pojedinačnoj konkurenciji.

Svi studenti PEP-a su se plasirali u finale. Od naših studenata učešće su uzeli još Ilija Ivanišević u timu sa Niklom Sugarisom studentom Pravnog fakulteta kao i Jelisaveta Stanišić i Jovan Petronijević kojima je ovo bio prvi zajednički turnir i prva provera u okviru priprema za predstojeće Svetsko Univerzitetsko prvenstvo u debati gde će predstavljati našu školu.