Student PEP-a ponovo najbolji govornik, nadmašio i kolege sa Kembridža

Studenti Visoke škole za poslovnu ekonomiju i preduzetništvo Stefan Siridžanski i Majkl Dan Goekjian osvojili su međunarodni turnir „Krakow Open 2016“.

Ovaj turnir održan je u periodu od 12-14 avgusta, a učešće je uzelo 48 timova iz više od 10 evropskih zemalja. Pored našeg tima, u finale su se plasirala i dva tima Univerziteta Kembridž i jedan tim Londonske škole za ekonomiju.

Majkl je proglašen za najboljeg govornika, dok je Stefan treći.

Vikend ranije u Atini je održan međunarodni debatni turnir „Atina Open 2016“. Našu školu su predstavljali Jelisaveta Stanišić i Jovan Petronijević koji su uspeli da se plasiraju u finale.

Sledeći bitan događaj je Evropsko univerzitetsko prvenstvo u debati, koje je najveće edukativno takmičenje na evropskom kontinentu. Na ovom takmičenju našu školu će predstavljati Stefan Siridžanski i Majkl Dan Gokjian.