Promocija VŠ PEP i u Africi, stižu studenti iz Gabona

Visoka škola za poslovnu ekonomiju i preduzetništvo održala je promociju obrazovanja u centralnim državama Afrike i ostvarila kontakte sa relevantnim ministarstvima prosvete i nauke u Gabonu.

Nakon razgovora sa nadležnim institucijama, očekuje se upis znatnog broja studenata sa afričkog kontinenta na VŠ PEP.

Visoka škola za poslovnu ekonomiju i preduzetništvo nudi mogućnost studiranja za studente iz inostranstva zaključno do master studija. PEP ima tradiciju i akreditovane programe, a diplome ove visoke škole su priznate širom sveta. Obrazovanjem koje nudi, PEP može da stvori snažne ličnosti u poslovnom svetu i stručnjake u teoriji i praksi.

Predavanja su organizovana u malim grupama u modernim kabinetima sa interaktivnom nastavom i stalnom komunikacijom sa studentima. Istaknuti profesori su angažovani u mentorstvu sa studentima, a organizovani su praktična obuka i rad u institutu virtuelnog preduzeća.

Uz dobar rad uverićete se da možete da očekujete uspešnu karijeru.

FOTO GALERIJA