PEP pobednik turnira u RS

Pred punim tribinama malih terena Gradskog stadiona Foča, Visoka škola PEP savladala je u finalu 16. Memorijala "Rade Šobot" Opštinu Plužine sa 2:1, pa se već na svom prvom učešće na turniru u Foči domogla pobedničkog pehara. Utakmica je protekla u lepoj igri obje ekipe, a tim PEP je, nakon vođstva Plužina na poluvremenu, u drugom delu meča uspeo preokrenuti rezultat i zasluženo slaviti.

Pobedniku je pripala i novčana nagrada od 3000 KM, a poraženi sastav zadovoljio se sa 1250 maraka. Za najboljeg igrača turnira proglašen je Miško Damjanović iz Plužina, najbolji golman je Rajko Ivanović iz tima PEP, a najbolji strelac je njegov saigrač Nikola Matijević. Na 16. Memorijalu "Ratko Rade Šobot" učestvovalo je 12 ekipa, a uspešni organizatori bili su FK Sutjeska i Sportski savez Foča.

Fudbalski tim studenata VŠ PEP ove godine nastavlja da niže pobede, fudbaleri PEP-a su ove godine osvojili zlato na takmičenju Euroesade 2012 u Barseloni, Menadžerijadi 2012 u Budvi, turniru "Nastavi tradiciju" u Beogradu  a sada su trijumfovali i na turniru u Republici Srpskoj.

Informativna služba VŠ PEP