Uvodna video predavanja za letnji semestar su spremna

Poštovani studenti visoke škole PEP, obaveštavamo vas da su uvodna video predavanja za letnji semestar postavljena na studentsku i Moodle platformu za daljinsko učenje.

S obzirom na trenutnu situaciju, kao i trendove modernog školovanja koje pratimo, obezbedili smo mogućnost praćenja predavanja putem interneta. Studenti se mogu prijaviti na sopstveni profil i pratiti video predavanja na ovom linku.

Visoka škola za poslovnu ekonomiju i preduzetništvo je razvila sopstveni sistem učenja na daljinu, po ugledu na međunarodno priznate obrazovne ustanove, a poseduje akreditaciju za osnovne akademske studije na srpskom i master akademske studije. Na Moodle platformu se možete prijaviti na ovom linku.

Budimo odgovorni, ali i nastavimo da studiramo, usavršavamo svoja znanja i sposobnosti.

Vaš PEP