Nova generacija studenata diplomom krunisala školovanje na PEP-u

Održana je dodela diploma novoj generaciji Visoke škole za poslovnu ekonomiju i preduzetništvo, studentima završenih osnovnih i master studija u Jagodini. Dodeli je prisustvovalo oko 20 studenata, a diplome su im ispred PEP-a uručili zaposleni u studentskoj službi.

Događaj je otvorila prof. dr Maja Cogoljević, pomoćnik direktora za nastavu. Ona je okupljenim diplomcima PEP-a, budućim menadžerima i preduzetnicima, zahvalila na uloženom trudu i pozvala ih da nastave da vredno rade, ulažu u sebe i budu najbolji što mogu da budu. Na kraju izlaganja, Cogoljević je naglasila da su im vrata Škole uvek otvorena.

Nakon toga, studentima se obratila i zamenik gradonačelnika Jagodine, profesor Snežana Vukašinović koja je svojim prisustvom uveličala svečanu dodelu diploma. Ona je istakla kako je za nju čast da u dalje školovanje i uspešne karijere isprati još jednu generaciju studenata, uz očekivanja da će naučeno u toku studiranja primeniti u praksi.

Čestitamo našim diplomcima!