Erasmus + projekat

Još jedno dobro predstavljanje Visoke škole za poslovnu ekonomiju i preduzetništvo tokom Erasmus+ Staff Training Week, 5th edition, koje je održano u periodu 23.-27. april 2018. godine u Temišvaru, Rumunija.

U delu Erasmus+ projekta na kome učestvuje Visoka škola za poslovnu ekonomiju i preduzetništvo, u okviru projektne aktivnosti Teacher mobility, vanredni profesor Vladimir Ristanović je održao predavanje internacionlanim studentima na studijskom programu Javne finansije na predmetu Finansije i Bankastvo, a tema predavanja bila je The Effects of Public Finance on Economies in the World.

Visoka škola za poslovnu ekonomiju i preduzetništvo nastavlja da širi aktivnosti u okviru Erasmus+ programa. Evropska komisija je za naredni ciklus 2021-2027 udvostručila iznos za finansiranje projekata (30 milijardi evra) u oblasti obrazovanja, mladih i sporta. Visoka škola za poslovnu ekonomiju i preduzetništvo priprema nove projekte u ovoj oblasti, i kao nosilac projetka u okviru Nacionalnog poziva i kao partner kod inostranih partnera.