Dodeljene zahvalnice Visokoj školi za poslovnu ekonomiju i preduzetništvo

U ime  Udruženja OSI-Lagator iz Loznice, direktor Udruženja  g.Goran Petronić je u znak saradnje, prijateljstva i razumevanja dodelio zahvalnicu Visokoj školi za poslovnu ekonomiju i preduzetništvo iz Beograda, a pojedinčne zahvalnice mr Vladimiru Markoviću, koordinatoru Odelenja u Loznici, i prof. dr Editi Kastratović rukovodiocu projekta „Pokreni svoj biznis- budi hrabar, prvi i originalan!“, koji VŠPEP i  Odeljenje u Loznici  realizuju u ovom gradu.

I u narednom periodu nastavljaju se aktivnosti u vidu obuka, pisanja projektnih zadataka, konsaltinga i drugih aktivnosti, ne samo za članove ovog udruženja nego i za ostala zainteresovana lica. U prostorijama udruženja OSI-Lagator održana je prigodna svečanost.