DODELA DIPLOMA: Nova generacija studenata PEP-a spremna za put ka uspehu

Visoka škola za poslovnu ekonomiju i preduzetništvo iz Beograda dodelila je diplome desetoj, jubilarnoj generaciji studenata završenih osnovnih i master studija.

Svečanoj dodeli je prisustvovalo 50 diplomaca, osnovnih i master studija na studijskim programima: Poslovna ekonomija i preduzetništvo, Finansije, bankarstvo i osiguranje i studijski program pravo.

Desetogodišnjica postojanja jedne obrazovne ustanove prilika je za obeležavanje, ali je i trenutak za sagledavanje rezultata rada.

Miloš Nikolić, menadžer koordinacionog centra Škole, je uz čestitke diplomcima istakao da se do dobrih rezultata stiglo posvećenošću istom cilju kako osnivača i zaposlenih tako i studenata.

- Koliko smo bili uspešni u ovom poslu videće se iz toga koliko tržište vrednuje naše diplome. Do sada je ta ocena bila odlična i na nama je velika obaveza da tako i ostane uz dalji napredak ove ustanove, kaže Nikolić.

Nakon uvođenja studija na daljinu, želje PEP-a su da uvode i razvijaju studijske programe poslovne informatike, akreditacije mastera na pravu, doktorskih studija što bi dovelo do prerastanja PEP-a u jedan moderni Univerzitet, prepoznatljiv kako u zemlji tako i u regionu.

Maja Cogoljević, prodekan za nastavu VŠPEP, pozdravila je prisutne ispred nastavnog kadra i uz čestitke diplomcima istakla je i činjenicu da je uslov da se posao obavlja uspešno, taj da se on mora i voleti. Vrata PEP-a će uvek biti otvorena za njihove studente bilo da je u pitanju želja za nastavkom usavršavanja ili jednostavna pomoć u vidu konsultacija.

Diplomce i sve prisutne je pozdravio i Zoran Antić, savetnik u Vladi RS, istakavši značaj ovog fakulteta u razvoju visokoškolstva u Republici Srbiji.

Na kraju svečanosti uz dodelu diploma menadžment Škole se zahvalio svim partnerima koji su pomogli rad ove ustanove, kao i organizaciju ove svečanosti.