Debatni šampioni: Studenti PEP-a trijumfovali u Zagrebu

Debateri Visoke škole za poslovnu ekonomiju i preduzetništvo (PEP) Stefan Siridžanski i Majkl Dan Goekjian osvojili su međunarodni debatni turnir Zagreb Open 2016!

Stefan je proglašen za najboljeg govornika turnira, dok je Majkl proglašen za drugog najboljeg govornika u pojedinačnoj konkurenciji.

U finale ovog takmičenja plasirao se i naš student Ilija Ivanišević koji je debatovao u timu sa Đorđem Jovićevićem. Đorđe je proglašen za trećeg, a Ilija za četvrtog najboljeg govornika. U konkurenciji 32 tima iz više od 10 zemalja u polufinale su se plasirala još tri tima iz Beograda.

Ovom prilikom čestitamo svima na zapaženom uspehu! Stefanu i Majklu ovo je prvi zajednički turnir u okviru priprema za predstojeće Evropsko univerzitetsko prvenstvo u debati, gde će zajedno predstavljati debatni klub naše škole.