Asistent PEP-a Jovan Petronijević sudio na prestižnom debatnom turniru

Internacionalni debatni turnir Shanghai Open 2018, koji se četvrti put za redom održava u istoimenom gradu, trajao je od 30. marta do 1. aprila 2018. godine, a ugostio je 180 timova iz celog sveta.

Kako je ovaj turnir jedan od najvećih debatnih događaja u Kini, sudijski panel je bio sastavljen od najprestižnijih svetskih sudija, a među njima su se našli asistent Visoke škole za poslovnu ekonomiju i preduzetništvo (VŠ PEP)  Jovan Petronijević i Stefan Siridžanski, student i debater PEP-a. Iz Srbije su još pozvani Aleksandra Mihajlović sa Fakulteta političkih nauka i Miloš Marjanović student Pravnog fakulteta.

Ostali timovi i sudije koji su učestvovali bili su iz Australije, Singapura, Engleske, Južne Koreje, Sjedinjenih Američkih Država, Rusije.