Posete PEP-u od strane predstavnika fakulteta u Turskoj i Bugarskoj

Activities

Pred sam kraj semestra Visoka škola za poslovnu ekonomiju i preduzetništvo imala je priliku da ugosti dva profesora iz Turske u okviru Erasmus+ programa mobilnosti u svrhu izvođenja nastave.

null

Prvo je našu instituciju posetio prof. Mumcu Artür Yetvart sa School of economics and administrative sciences, Department of Entrepreneurship, T.C. İstanbul Kültür University. Njegovo predavanje odnosilo se na trendove u preduzetništvu. Sa istog univerziteta, ali druge institucije, Vocational school- business management, posetila nas je i Emine Anık koja je imala predavanje o trendovima u marketingu i digitalizaciji.  Na mobilnost u svrhu obuke došao je Vasko Petkov sa University of economics- Varna, koji je sa kolegama iz studentske službe razmenio iskustva na koji način vode poslove koji su isti i šta bi se moglo promeniti kako bi se rad njihovih sektora unapredio.