Učešće PEP-a na projektu NTP-INNOV-21 "Developing an Innovative Solar Tricycle with Complex Talent Management"

Visoka škola za poslovnu ekonomiju i preduzetništvo iz Beograda u saradnji sa Inženjerskom institucijom Univerziteta Edutus iz Mađarske je u subotu 26. marta 2022. godine od 9 do 15 časova organizovala on-line predavanje o zelenoj ekonomiji u Srbiji.

null

Visoka škola za poslovnu ekonomiju i preduzetništvo je jedan od partnera u programu upravljanja talentima koji se organizuje na Inženjerskoj instituciji Univerziteta Edutus, a ispred naše institucije prof. Nenad Mitrović je održao on-line predavanje za njihove talentovane studente koji rade na inovativnom solarnom teretnom triciklu i proširuju svoja znanja o zelenoj ekonomiji, solarnim tehnologijama, cirkularnoj ekonomiji uključujući dobre primere u našim susednim zemljama poput Slovačke i Srbije.

null

Glavne teme bile su zelena ekonomija, obnovljivi izvori energije, cirkularna ekonomija, finansiranje, dobri primeri u Srbiji. Zahvaljujući prof. Zoltan Peredy i Zsofia Molnarne-Dory, Visoka škola za poslovnu ekonomiju i preduzetništvo, ostvarila je uspešan doprinos u saradnji na projektu NTP-INNOV-21 "Developing an Innovative Solar Tricycle with Complex Talent Management".