Saradnja sa Univerzitetom nauke i tehnologije iz Poljske

Naslovna stalne vesti Naslovna najnovije

Naša institucija nastavlja da širi mrežu svojih inostranih partnera. Delegacija Univerziteta nauke i tehnologije iz grada Bidgošč u Poljskoj posetila je Visoku školu za poslovnu ekonomiju i preduzetništvo u Beogradu kako bi dogovorili saradnju između naše dve naučne institucije. Reč je o instituciji koja u svom sastavu ima sedam fakulteta, a iza sebe 60 godina tradicije.

U ime naše Škole, sastanku su prisustvovali profesori Vladimir Ristanović, Zorana Nikitović, Aleksandra Tošović-Stevanović, kao i pomoćnik direktora Vladan Cogoljević. Predstavnici Fakulteta za inžinjerski menadžment Univerziteta nauke i tehnologije bile su prodekan Małgorzata Michalcewicz-Kaniowska i Małgorzata Zajdel.

Dogovorena je široka naučno-tehnička saradnja dve institucije koja, između ostalog, podrazumeva učešće poljskih partnera u organizaciji naučne konferencije EEE 2021, saradnja u oblasti izdavaštva, naučnih istraživanja i  Erazmus plus programa.