Preko 1000 zadovoljnih: Besplatni test poslovne orijentacije u organizaciji PEP-a

Svaki maturant se suočava sa velikim izazovom - kako izabrati fakultet koji najbolje odgovara njegovim sposobnostima, željama, iskustvu, dosadašnjim postignućima, mogućnostima?

Zato Visoka škola za poslovnu ekonomiju i preduzetništvo i agencija za konsalting "MY L" organizuju besplatno testiranje učenika četvrtih godina srednjih škola pod nazivom "Profesionalna orijentacija kroz test ličnosti". Do sada smo obišli 12 škola i testirali više od 1.100 učenika.

U ponudi je kraći test ličnosti koji treba da osvetli jake i slabe strane ličnosti, gde će se kao rezultat videti koja su to zanimanja koja odgovaraju određenom tipu ličnosti i koje osobine treba potencirati, a na kojima treba raditi. Vreme za realizaciju testa je oko 45 minuta.

Takođe se nudi i detaljnija analiza svakom pojedinačnom kandidatu, uz intervju, gde bi se radila individualna procena ličnosti i profesionalna orijentacija.