Unapređenje saradnje sa kolegama iz Hrvatske sa Veleučilišta iz Požege

Visoka škola za poslovnu ekonomiju i preduzetništvo ugostila je koleginice iz Hrvatske sa Veleučilišta iz Požege u okviru programa ERAZMUS+.  Poseta je realizovana u periodu od 9. do 13. maja 2022. godine, a delegaciju su činile prof. Katarina Potnik Galić i prof. Svjetlana Letinić.

null

S obzirom na dugogodišnju uspešnu saradnju realizovanu kroz veći broj organizovanih Erasmus mobilnosti i učešća na međunarodnoj konferenciji koju PEP svake godine organizuje, razgovarali smo i o daljim vidovima saradnje i unapređenju našeg poslovnog odnosa. Tim povodom potpisan je i Memorandum o poslovnoj saradnji, a razgovaralo se i o zajedničkim oblicima kratkih i specijalizovanih obuka u domenu preduzetništva i finansija.

null

Na kraju svoje posete, koleginice su predstavile svoju instituciju u želji da motivišu studente PEP-a da iskoriste priliku i provedu jedan semestar svojih studija na njoj, koristeći stipendiju i prednosti Erasmus+ programa mobilnosti za studente.