Učešće prof. Gavrić na IW na University of Economics u Varni

Activities

Prof. dr Gordana Gavrić, koja vrši funkciju i Erasmus+ koordinatora, predstavljala je Erasmus kancelariju Visoke škole za poslovnu ekonomiju i preduzetništvo na ovogodišnjoj 5th International staff week  na University of economics u Varni.

null

Pored predavanja profesorka je učestvovala i u drugim aktivnostima koje je obuhvatala ova nedelja kao što su paneli koji se odnose na blended intesive programme, erasmus+ mogućnosti stažiranja, panel za mogućnosti KA2 projekata. Ovaj boravak na Universitetu u Varni bio je koristan za razmenu iskustva sa učesnicima iz drugih zemalja, razvoj novih ideja i ostvarivanje novih kontakata koji su dalje korisni za unapređenje rada sektora za međunarodnu saradnju i Erasmus+ projekte Visoke škole za polovnu ekonomiju i preduzetništvo.