Svečana dodela diploma u Loznici

Studenti završenih osnovnih i master studija na Visokoj školi za poslovnu ekonomiju i preduzetništvo prisustvovali su svečanoj dodeli diploma u Loznici.

U četvrtak 25.05.2017. godine u Loznici je održana svečana dodela diploma studentima koji su završili osnovne i master studije na Visokoj školi za poslovnu ekonomiju i preduzetništvo. Dodeli je prisustvovalo nešto više od 70 studenata.

Na ceremoniji je održao govor direktor VŠ PEP, prof. dr Jovan Živadinović, a dodeli su takođe prisustvovali šef katedre za ekonomiju i finansije prof. dr Vladimir Ristanović, pomoćnik direktora za nastavu doc. dr Maja Cogoljević, prof. dr Zorica Medić i pomoćnik direktora za IT Vladan Cogoljević.

Diplomcima se u ime grada obratio i pomoćnik gradonačelnika Loznice, gospodin Ljubinko Đokić.

Više slika sa ovog događaja možete pogledati OVDE.

U centru Jagodina će se u utorak 30. maja takođe održati ceremonija dodele diploma na kojoj će prisustvovati nešto manji broj studenata.