Predavanje doc. dr Tugce Kumral Yurek sa Univerziteta Kultur u Istanbulu

Naslovna najnovije

Predhodne nedelje u poseti Fakultetu za poslovnu ekonomiju i preduzetništvo u okviru Erasmus+ projekata mobilnosti bila je doc. dr Tugce Kumral Yurek sa Fakulteta za ekonomiju i administrativne nauke (odsek za Poslovnu administraciju), Univerzitet Kultur u Istanbulu, Turska. 

null

Profesorka Kumral Yurek studentima naše škole predstavila je fakultet i univerzitet sa kog dolazi kao i mogućnosti njihovih mobilnosti na tu instituciju. Takođe je održala i predavanje o liderstvu i preduzetništvu, sa posebnim akcentom na preduzetništvo u Turskoj. Tokom njenog boravka organizovan je i sastanak sa predstavnicima Kancelarije za međunarodnu saradnju naše škole na kome se razgovaralo o perspektivama dalje saradnje ove dve institucije.