Predavanja doc. dr Jovana Petrnijevića u Najrobiju

Activities

Doc. dr Jovan Petronijević početkom jula u okviru Erasmus+ programa mobilnosti posetio je Faculty of Business and Management Sciences, University of Nairobi, Kenia.

Tom prilikom održao je predavanje studentima pomenutog fakulteta na temu Kenyan public debt- challenges and opportunities for development. Kenijski studenti pokazali su interesovanje za predavanje prof. Petronijević i zajedno sa njim analizirali temu javnog duga ne samo njihove zemlje već i drugih zemalja širom sveta. Doc. dr Jovan Petronijević susreo se i sa drugim profesorima i menadžmentom fakulteta i  razgovarao o budućim zajedničkim projektima i saradnji. Faculty of Business and Management Sciences, University of Nairobi, Kenia je naš novi partner na projektu KA171 tako da je svaki sa susret i razgovor sa njima značajan za razvoj i unapređenje naše saradnje.