Poseta prof. Cogoljevic Ljubljana School of Business u Sloveniji

Activities

Poslednje nedelje aprila prof. Maja Cogoljević posetila je Ljubljana School of Business u Sloveniji, naše višegodišnje partnere na KA131 Erasmus+ projektima mobilnosti.

Tom prilikom srela se sa Špelom Pregl, njihovom Erasmus+ koordinatorkom i prof. Katarinom Aškerc, prodekanom za kvalitet I međunarodne poslove sa kojima je razgovarala o aktulnoj saradnji I planovima za buduću saradnju. Obzirom da su dva studenta Visoke škole za poslovnu ekonomiju i preduzetništvo trenutno na dugoročnoj mobilnosti na ovoj instituciji, prof. dr Maja Cogoljevic kao pomoćnica direktora za nastavu na Visokoj školi PEP iskoristila je priliku I da se vidi sa njima I čuje njihove utiske.  Profesorka Cogoljević održala je predavanje, obavila konstruktivne sastanke I posetila naše studente, te stoga smatramo da je ova mobilnost bila korisna i uspešna.