PEP na Menadžerijadi 2013

Studeni Visoke škole za poslovnu ekonomiju i preduzetništvo (PEP) učestvuju i ove godine na najvećem studentsko sportsko-edukativno takmičenje u regionu Menadžerijadi koja se održava od 8.-13. maja na Halkidikiju u Grčkoj.

Svake godine u maju se okupi preko 1000 studenata sa više od 15 fakulteta iz Srbije, Bosne i Hercegovine, Crne gore, sa ciljem da se takmiče u znanju i sportu.Na menadžerijadi se takmiče studenti sa svih visokoškolskih ustanova koje izučavaju menadžment i ekonomiju.

Studenti PEP-a na Menadžerijadi 2012 koja je održana  u Budvi osvojili su zlatne medalje u fudbalu, košarci, ženskoj odbojci, muškom tenisu i muškom stonotenisu. Srebro je osvojeno u šahu, rukometu i ženskom tenisu, a bronzane medalje u ženskom stonotenisu i muškoj odbojci.

Informativna služba VŠ PEP