PEP dobio akreditaciju za obrazovanje budućih pravnika

Visoka škola za poslovnu ekonomiju i preduzetništvo dobila je akreditaciju za četvorogodišnje studije prava. Komisija za akreditaciju i proveru kvaliteta dostavila je našoj školi Uverenje o akreditaciji studijskog programa broj 612-00-0068112 016-06 od 27. januara 2017. godine, u kojem se navodi da je VŠ PEP "ispunio standarde propisane Pravilnikom o standardima i postupku za akreditaciju visokoškolskih ustanova i studijskih programa za akreditaciju studijskog programa OAS4-PRAVO u okviru polja društveno humanističkih nauka".

U skladu sa ovim rešenjem, VŠ PEP će od 1. oktobra 2017. godine otpočeti nastavu na osnovnim akademskim studijama studijskog programa Pravo, a upis budućih pravnika će početi već od juna ove godine.

Uverenje o akreditaciji možete pogledati OVDE.

Spisak predmeta po godinama studija možete pogledati OVDE.