Odbojkaši ponovo zlatni na turniru u Milanu!

Odbojkaši Visoke škole za poslovnu ekonomiju i preduzetništvo učestvovali su na  turniru "Euro Milano", koji se održao od 28. aprila do 1. maja u Milanu. Osvojili su prvo mesto i doneli u Beograd još jedan pehar.

Na takmičenju su ostvarili ukupno pet pobeda.

Prvi dan su trijumfovali protiv Univerziteta iz Kuvajta rezultatom 2:0 u setovima, zatim istog dana Univerzitet iz Češke pobedili su sa 2:1 u setovima.

Sledećeg dana su dobili meč protiv Italijana 2:0 u setovima, da bi u polufinalu obezbedili pobedu protiv Univerziteta sa Krita takođe sa 2:0 u setovima i plasirali se u finale takmičenja.

Poslednjeg dana u finalu odbojkaši VŠ PEP su pobedom nad Univerzitetom iz Genta, Belgije sa ubedljivih 2:0 u setovima osvojili prvo mesto čime su obogatili svoju kolekciju još jednom zlatnom medaljom.